בית הספר לאמנות האיפור של פליקס שטיין
ישראל, תל אביב, גרשון 4
(מפה)
פליקס
שטיין
Felix Shtein
בית הספר לאמנות האיפור
גרשון 4
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 77 4142007
תחרויותקורסיםבית הספרוידאוחדשותקטעי עיתונותתגובותצור קשרחנותגלריה של פליקס
כל הוידאוים
Elena Tarasova, Russia
לפני שנה במוסקבה, עד כה אני תחת הרושם, אדם עם אנרגיה לא מציאותית, נותן הרבה מאוד מידע ! אני מעריצה את פליקס שטיין
קסניה, קירגיזסטאן
תודה רבה # felixshtein # !!!! במשך שלושה ימים מטורפים!  הים של ידע חיובי, הומוריסטי, מטורף !! תודה על ההוראה להסתכל מנקודת מבט שונה, לעשות וליצור כל מה שנמצא בהישג יד, על האהדה שלך כריזמה מטורפת !!!!!...
כל התגובות

בית הספר לאמנות האיפור


פליקס שטיין, אמן איפור בינלאומי, החל את פעילותו בישראל עוד בשנת  1997.  בוגר האקדמיה הגבוהה והיוקרתית "
Dolores Academy " במוסקבה, בעל התמחות ספציפית בתחום איפור מקצועי ובעל שם עולמי, כמוביל דרך בתחום עיצוב אומנותי באיפור פנים Face-Art .  היחיד בישראל המשמש כשופט בתחרויות יוקרתיות בינלאומיות בקטגוריות הנחשבות והמוערכות ביותר בעולם האיפור המקצועי :

 

  • Beauty Make-up  איפורי יופי
  •  Fashion make-up – איפורי אופנה בהתאם לטרנדים השולטים
  •  Body Art & Fantasy Make-up  - אמנות איפורי פנטזייה ואיפורי גוף

פליקס שטיין, משמש כיום כמאפר הראשי והבכיר של נבחרת ישראל באומנות האיפור בחסות O.M.C - Organization Mondiale Coiffure הארגון העולמי הרשמי למקצועות היופי הגדול בעולם, המקיים מדי שנה את אליפויות אירופה ומדי שנתיים את אליפות העולם.

פליקס לוקח חלק פעיל בפורומים היוקרתיים של המאפרים המובילים בעולם וכאמן אורח  בקונגרסים המקצועיים המתקיימים בכל רחבי אירופה.  סדנאות אומן   (Master Class) ברשותו, הפכו למבוקשות ביותר אותן הוא מקיים במהלך השנה במינכן, פראג, טורונטו, ברלין ומוסקבה.

 

רעיונותיו הצבעוניים, המקוריים והמפתיעים בעלי מוניטין בינלאומי ועיצוביו האומנותיים הכל-כך מרשימים זכו לסימן ההיכר שלו. כיום פליקס שטיין, מנהל את בית הספר הגבוה לאומניות האיפור שברשות בתל-אביב ומכשיר דור חדש של מאפרים מקצועיים ברמה בינלאומית עם טכניקות עבודה ייחודיות בתחום איפור יופי, כלות ואירועים עם התמחויות מתקדמות בתחום הקולנוע והתיאטרון.  בנוסף הוא מהווה יועץ מקצועי בהפקות ענק בתחום האופנה ובעזרת צוות מאפרים מקצועי המלווה אותו לאורך שנים,  הוא מוביל ומשפיע בתעשיית היופי של ישראל.    

 

תמונות
חנות
מוצרי טיפוח
יסודות איפור
אבקה / סומק
צללים
סומק
שפתונים
מסקרה / אייליינר / עפרונות
מברשות
אבזרים
אריזות
איפור
בית ספרקורסיםתמונותחדשותקוסמטיקה
מפה - ישראל, תל אביב, גרשון 4